Украина, г.Трускавец

Моб.: +3 8 (068) 455 69 94   Viber

Моб.: +3 8 (066) 008 68 56

Моб.: +3 8 (073) 061 25 45

 

E-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Skype:  ukrainatk


О нас пишут СМИ

У Трускавці новий літній сезон і нові ціни 2016

Трускавець входить у літній сезон. Свого часу це був чітко визначений відрізок часу між серединами місяців квітня та листопада. Сьогодні "літній сезон" у Трускавці визначений більше ціновою політикою оздоровниць та і курорту загалом.
Як повідомили у туристичній компанії "Україна", яка займається організацією відпочинку у Трускавці, курорт сьогодні намагається задовольнити потреби усіх верств населення, тут є можливість вибору за категорією "ціна-якість" відпочинку в оздоровницях, а також у приватному секторі. Частина санаторіїв Трускавця важливим принципом у залученні відпочивальників вважає збереження низьких цін, інші оздоровчі заклади намагаються привабити курортників підвищенням комфортності відпочинку і якості лікування.
Серед оздоровниць із найнижчими цінами в туристичній компанії "Україна" назвали колишні профспілкові санаторії, сьогодні ці заклади належать ЗАТ "Трускавецькурорт" – "Рубін", "Янтар", "Алмаз", інші. А серед лікувально-оздоровчих закладів, де відпочивальники отримають максимум комфорту, чільне місце займає готельно-курортний комплекс "Карпати". До цієї популярної у Трускавці оздоровниці приїжджають ще й тому, що у "Карпатах" є потужна лікувальна база та лікарі високої кваліфікації.  Тут, крім того, є чудовий ландшафтний парк, інші принади, які грають не останню роль у виборі місця для лікування й відпочинку.
Як зазначили у туристичній компанії "Україна", сьогодні у кожній оздоровниці Трускавця намагаються залучити якомога більше відпочивальників. Воно й зрозуміло, адже кожен санаторій, профілакторій, вілла чи готель – або самостійний об’єкт господарювання, або частина певного об’єднання. Тому від кількості відпочивальників залежать доходи оздоровниць, а від доходів, відповідно, їх стан, якість обслуговування тощо. Санаторії й інші види лікувально-відпочинкових заходів, усвідомлюючи крах від усякого застою, роблять реконструкції своїх приміщень , втілюють нові методики у лікуванні й діагностуванні. Нещодавніми переобладнаннями, - зазначили в ТК "Україна", - приємно здивували санаторій "Молдова" та ГКК "Карпати". Останній переобладнав свій хол – замість "зимового саду" тут тепер є комфортабельна лобі-рецепція.
Словом, у Трускавці шукають чогось нового, бо вимоги відпочивальників збільшуються. Щоправда, не у всіх є відповідні фінансові можливості для відпочинку й оздоровлення за найвищим ґатунком, тому тут враховують і цей фактор. А загалом – від кожного за можливістю, кожному за максимумом вигод. Принаймні, як запевняють у туристичній компанії "Україна", для відпочивальника завжди знайдуть найкращу пропозицію.
Василь КИРИЛИЧ
Источник: http://tit.net.ua/u-truskavci-novyy-litniy-sezon-i-novi-ciny.html


И еще два слова...

Наш сайт предназначен для помощи людям, кто хочет приехать на лечение и отдых в Трускавец. На его страницах Вы найдете ответ по требованиям или найденными поисковыми машинами ключевым словам. Итак, для Вас на сайте ответы по признаку:
- Трускавец, курорт, экскурсии
- Трускавец, лечение, отдых, экскурсии
- Трускавец, санатории, пансионаты, частные квартиры
- Трускавец, путевки, курсовки, цены, бронирование, 2016 - 2017
- Трускавец, минеральные воды, Нафтуся, Юзя, Мария, Бронислава, София
- Трускавец, Трускавец, Трускавец, Трускавецкий, Трускавецкая, Трускавецкие
- Трускавец, Сходница, Моршин, Львов, Закарпатье, санатории, пансионаты, профилактории, виллы, отели

Наш сайт призначений для допомоги тим людям, хто хоче приїхати на лікування і відпочинок у Трускавець. На його сторінках Ви знайдете відповідь за вимогами або за знайденими пошуковими машинами ключовими словами. Отже, для Вас на сайті відповіді за ознакою:
- Трускавець, курорт, екскурсії
- Трускавець, лікування, відпочинок, екскурсії
- Трускавець, санаторії, пансіонати, приватні квартири
- Трускавець, путівки, курсівки, ціни, бронювання, 2016
- Трускавець, мінеральні води, Нафтуся, Юзя, Марія, Броніслава, Софія
- Трускавець, Трускавця, у Трускавці,  Трускавецький, Трускавецька, Трускавецькі
- Трускавець, Східниця, Моршин, Львів, Закарпаття, санаторії, пансіонати, профілакторії, вілли, готелі